Pszczółka - miodne ciuszki

O nas

Jeśli jeszcze nie znacie Pszczółki Miodne Ciuszki najwyższy czas nadrobić to niedopatrzenie! To właśnie my!

Jesteśmy siecią dyskontów z ekskluzywną odzieżą używaną znanych zachodnich marek. Wśród metek na naszych wieszakach znajdziecie Państwo loga takich światowej klasy projektantów jak Ralph Lauren, Hugo Boss, czy Giorgio Armani. Zrobiło się ekskluzywnie, prawda? Ale to wcale nie znaczy, że drogo! Dbamy o kieszenie i portfele naszych klientów, dlatego oferujemy Państwu ubrania w naprawdę przystępnych cenach. A jakby tego było mało co jakiś czas urządzamy niespodziewane wyprzedaże i obniżki cen (najczęściej pod koniec tygodnia).

najlepszy-second-hand

Nasze mocne strony

  • Aktrakcyjne ceny
  • Wysoka jakość ubrań
  • Atrakcyjne lokalizacje w Krakowie, Bochni i Brzesku
  • Eksluzywne marki
  • Najlepszy sort
  • Jesteśmy EKO

6

atrakcyjnych lokalizacji

10

dostaw miesięcznie

12

lat doświadczenia

1000000

zadowolonych klientów 😉

Second Hand Kraków Pszczółka

Na polskim rynku sklepów z tanią odzieżą – działamy już od 12 lat i możemy pochwalić się szeroką rzeszą klientów, którzy nam zaufali. My jednak stale pragniemy podnosić jakość naszych usług. I zdobywać nowe osoby, które pozwolą nam się ubierać. Bo moda, proszę Państwa, to nasza pasja. Tak, tak!

Idea recyklingu odzieży

Co jeszcze nas odróżnia od innych tego typu sklepów? Przede wszystkim misja. Bliska naszemu sercu jest idea recyklingu.

Chyba mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak dzisiejsza moda degraduje środowisko. Tylko przemysł paliwowy truje bardziej. Dlatego gorąco wszystkich namawiamy, by dać ubraniom drugie życie! Aby przekonać was do tej idei odbierzemy od was i zutylizujemy niepotrzebne juz ubrania.

Subskrybuj cotygodniowe wiadomości
Dołącz do nas!