(kliknij w obrazek aby powiększyć i zobaczyć kolejne)

Second Hand Kraków - Pszczółka miodne ciuszki

Plac Imbramowski 183

  • tel. 513 126 117

  • godziny otwarcia: pn-pt. – 9-19, sob. – 10-14

Punkt zlokalizowany na największym krakowskim placu handlowym (os. Prądnik Biały), możliwość dojazdu autem (duży parking dla klientów placu) i komunikacją miejską.

Czy jest możliwość płatności kartą?

Tak, we wszystkich sklepach.

Kiedy będzie nowa dostawa?

W każdy poniedziałek, w zależności od wielkości sklepu: co tydzień, dwa i trzy tygodnie. Aby zdobyć bardziej szczegółowe informacje śledź naszego facebooka lub zapisz się na wygodne powiadomienia SMS – z nowymi dostawami.

Czy jest możliwość zaparkowania samochodu?

Parking dla naszych klientów jest dostępny w punktach na ul. Jerzmanowskiego 37 i na pl. Imbramowskim 183 w Krakowie.

Czy mogę uzyskać dodatkowy rabat?

Ceny w naszych sklepach spadają każdego dnia! Dodatkowo możecie skorzystać z karty stałego klienta: za każde 50 zł wydane na zakupy dostajecie Państwo pieczątkę. Po uzbieraniu 10 pieczątek otrzymują Państwo od nas 50 zł na kolejne zakupy!

second hand pszczolka plac imbramowski
Dlaczego warto robić zakupy w naszych sklepach

Pszczółka - miodne ciuszki

Miła i profesjonalna obsługa sprawi, że poczują się Państwo jak w domu. Zawsze możecie liczyć na fachową pomoc i doradztwo. „Czy nie wyglądam w tym grubo?” U nas nie ma tematów tabu! Wszystkie pytania dozwolone 🙂
eksluzywne-ubrania-uzywane

Eksluzywne marki ubrań

Dbamy o to, aby w naszym asortymencie znajdowały się ubrania najbardziej ekskluzywnych i znanych na świecie marek odzieżowych.

atrakcyjne lokalizacje-second-hand-kraków

Atrakcyjne lokalizacje

Nasze sklepy znajdują się w dogodnych lokalizacjach (centra miast), do których łatwo dotrzeć komunikacją miejską i własnym transportem.

estetyczne-sklepy-tania-odziez

Dbamy o wystrój

„Pszczółka – miodne ciuszki” to sieć eleganckich butików, zależy nam, aby nasi klienci czuli się u nas jak najlepiej. Dlatego kładziemy duży nacisk na wystrój i umeblowanie naszych salonów.

Idea Recyklingu

Jesteśmy eko! Bliska naszemu sercu jest idea recyklingu odzieży. Chcemy ją zaszczepić również naszym klientom. Ty też bądź eko i daj drugie życie ubraniom!

Subskrybuj cotygodniowe wiadomości
Dołącz do nas!